Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Pożegnanie Pani Dyrektor Grażyny Kokocińskiej

Pożegnanie Pani Dyrektor Grażyny Kokocińskiej

Ktoś kiedyś powiedział, że życie składa się z powitań i pożegnań. Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy.

19 czerwca br. cała społeczność szkolna zebrała się, by pożegnać odchodzącą na emeryturę Panią Dyrektor Grażynę Kokocińską i wyrazić Jej swoją wdzięczność  za pełnienie funkcji dyrektora od 1991 roku.

Dla naszej Pani Dyrektor kończy się czas trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy nauczyciela i dyrektora szkoły – zaczyna się czas zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

Uczniowie naszej szkoły dziękowali za wieloletnie – a dokładnie 41 lat -  zaangażowanie w edukację i wychowanie oraz za każdy dzień spędzony z nimi. Dziękowali za cierpliwość i wyrozumiałość, za to, że Pani Dyrektor pomagała w trudnych chwilach i za to, że czuli się w szkole bezpiecznie. Dziękowali za uśmiech, za dobre słowo, za wiedzę oraz za mądre i ciekawe lekcje.

Następnie życzyli, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pani Dyrektor dobry humor, aby znalazła czas dla siebie, na realizację swoich pasji. Życzyli również dobrego zdrowia, ciepła i spokoju w życiu osobistym.

Pani Grażyna Kokocińska przez wiele lat starała się jak najlepiej i jak najrzetelniej przekazać wiedzę i umiejętności niezbędne do wypełniania zadań spoczywających na szkole. Wszyscy pracownicy szkoły oraz rodzice wyrazili ogromną wdzięczność, bo zawsze, nawet w trudnych chwilach, pomagała i dzieliła się własnym doświadczeniem. Mimo wielu zajęć i trosk, miała zawsze czas dla swoich uczniów i ich rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi, dodając otuchy i pomagając znaleźć optymalne rozwiązania. Praca przy boku Pani Dyrektor była zaszczytem i wyróżnieniem.

 

Dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce.

Uczniowie, Rada Pedagogiczna, Pracownicy Szkoły, Rodzice, Społeczność Żydowa i Osieka                               

Data dodania: 2019-07-05 20:26:41
Data edycji: 2019-07-05 20:44:42
Ilość wyświetleń: 190

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button