Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Pożegnanie klasy VIII

Pożegnanie klasy VIII

Drodzy Absolwenci!

Nie tak dawno witano Was jako najmłodszych, a teraz stajecie przed nauczycielami, wychowawcami i rodzicami, aby pożegnać tę Szkołę. Szkołę, w której przeżywaliście radość sukcesów, gorycz porażek, przyjaźnie i konflikty. Tu poznawaliście i próbowaliście zrozumieć otaczający Was świat.
Nadszedł jednak 18. czerwca 2019r., dzień pożegnania. Zamyka on pewien rozdział Waszego życia. Mamy nadzieję, że etap ten był radosny, kolorowy i kto wie, czy nie najpiękniejszy. Teraz każdy dzień będzie przybliżał Was do świata dorosłych, który nie obfituje już w tak beztroskie chwile i często przepełniony jest wieloma trudnościami. Gdy wyruszycie już z naszej szkoły na podbój świata, pamiętajcie o tych, którzy otworzyli Wam do niego drzwi i wskazali kierunek, w jakim należy podążać. Pamiętajcie o swoich nauczycielach, bo to oni dążyli do tego, abyście stali się wielkimi ludźmi, wielkimi na miarę Waszych umiejętności, i starali się Wam wpoić, że bycie człowiekiem zobowiązuje. To oni wprowadzili Was w świat nauki i pomogli wytyczyć ścieżki, którymi będziecie podążać. Nie możecie tego zmarnować.
W tym dniu pamiętajcie również w szczególny sposób o swoich rodzicach, którzy często kosztem wielu wyrzeczeń dbali o Wasze wykształcenie. Podziękujcie Im z całego serca za wszystko, co przez te lata dla Was uczynili.

Życzymy Wam, byście miło wspominali dni przeżyte w Szkole Podstawowej w Żydowie, a w dalszej edukacji osiągali same sukcesy. Wierzcie zawsze, że jesteście silni i pokonacie wszelkie przeciwności, które przynosi lub przyniesie Wam życie.

Data dodania: 2019-07-05 19:49:50
Data edycji: 2019-07-05 19:54:25
Ilość wyświetleń: 89

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button